הכירו את השיטה החדשנית לעיצוב משטחים

משטחי קוריאן הינם משטחי עבודה המיוצרים בשיטת עיבוד ייחודית, המשלבת בין תחמוצת אלומיניום, אקריל ומינרלים טבעיים. התוצאה המתקבלת הינה מרשימה גם מהבחינה הטכנולוגית וגם מבחינת העיצוב וכוללת משטחים במראה אחיד וללא קו חיבור, שגם כיורים למטבח נראים כחלק אינטגרלי מהם. ביטול קו התפר המחבר בין חלקי המשטח מונע הצטברות חיידקים ועובש המזיקים לאדם ולסביבה. האיכות של משטחי קוריאן היא כה גבוהה, שניתן למצוא אותם גם במתקנים רפואיים, שם הם משמשים כמשטחי עבודה וציפוי לקירות חדרי ניתוח.

אפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות

למשטחי קוריאן יש קשת גוונים וטקסטורות עצומה, הכוללת למעלה מ 100 צבעים מרהיבים, מהם ניתן לבחור את אלו המתאימים ביותר עבור המטבח שלכם. על-מנת לעצב מטבח המשדר אווירה ביתית והרמונית, כדאי להתאים את צבעי הקוריאן לעיצוב הכללי. כך שאם יש לכם מטבח מודרני בצבעים קרירים או לחלופין מטבח בעיצוב כפרי חמים, אתם יכולים לבחור את הצבע של המשטח מבין המבחר הגדול וכך ליצור מראה הרמוני ויוקרתי.

גם היתרונות של המשטח מבחינת תחזוקה ואפשרויות תיקון נזקים, תורמים לשמירה על הקו העיצובי. שריטות וסדקים קטנים במשטח ניתן לתקן בקלות באמצעות סקוטש-ברייט וחול ניקוי ולשמר את המראה המוקפד והאסתטי של המשטח. נזקים משמעותיים יותר דורשים התערבות של איש מקצוע מטעם קוריאן, אך גם הם ניתנים לתיקון מבלי שיהיה להם זכר.

התכונות הייחודיות של משטחי קוריאן

למשטחים מספר תכונות יוצאות דופן, ההופכות אותם לפתרון האידיאלי, הן מבחינה אסתטית והן מבחינה פרקטית, למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי:

  • המשטח מאפשר שמירה על היגיינה וסטריליות ברמות הגבוהות ביותר, המתאימות לעבודה במטבח, מניעת בעיות תברואתיות ושמירה על איכות המזון. התחזוקה של המשטחים קלה ופשוטה באמצעות חומרי ניקוי ביתיים.
  • חומר הגלם ממנו עשויים המשטחים מגלה עמידות לשנים רבות וכך נשמר המראה החדיש והנוצץ של המטבח, אותו ניתן לרענן באמצעות ספוג ניקוי וחומרי ניקוי הנמצאים בכל בית.
  • המשטח אינו מושפע מחומרי חיטוי וקרינת UV.

רק הטוב ביותר עבור המטבח שלכם

התמורות בתחום עיצוב הבית הביאו לפריחה בענף עיצוב המטבחים וכיום ידוע כי מטבח מרהיב הוא חלק בלתי נפרד מכל בית מודרני. יחד עם זאת, מטבח צריך לגלם בתוכו תכנון קפדני לפרטים קטנים, שכן כל חלקיו צריכים להיות נאים ופרקטיים באותה מידה. מהבחינה הזו משטחי קוריאן הם הבחירה האידיאלית עבור המטבח שלכם. המשטחים המרהיבים מעניקים לכל מטבח עיצוב אקסקלוסיבי והופכים אותו לתצוגה של טוב טעם ואלגנטיות. זאת לצד הפרקטיות הרבה שלהם, שבאה לידי ביטוי באפשרות להניח עליהם ישירות מזון כגון ירקות, פירות ואפילו בשר לא מבושל. המשטחים גם חסינים לחום של 100 מעלות, מה שמאפשר להניח עליהם סירים חמים ללא חשש.

משטחי קוריאן למטבח - משדרגים את מראה הבית