חושבים לשפץ את המטבח או את חדר האמבטיה? לבטח נתקלתם לא פעם במושג "כיור קוריאן". החומר הפולימרי הייחודי אשר עושה את דרכו במהירות רבה אל פסגת העדפות של מעצבי הפנים, עושה חיל גם בתחום הכיורים, בין אם למטבח ובין אם לחדרי האמבטיה. כיום, כיורי קוריאן נחשבים לנפוצים ולפופולריים ביותר, זאת בזכות מגוון גדול של יתרונות המתלווים לשימוש בהם, לעומת חומרים נפוצים כדוגמת שיש וקרמיקה; עמידות, וורסטיליות עיצובית, נוחות תחזוקה וניקיון וכן עמידות לאורך זמן.

וורסטיליות היא שם המשחק

כאמור, אחד מן היתרונות המובהקים ביותר של השימוש בקוריאן, ובפרט בכל הנוגע לכיורי קוריאן, הוא האפשרות ליצור כיור בכל צורה אשר עולה בדמיונכם. למעשה, המגבלה היחידה העומדת בפניכם הינה מגבלת הדמיון שלכם. בשונה משיש וקרמיקה, אשר אינם מאפשרים (בקלות רבה, יש לומר) ליצור צורות ייחודיות, השימוש בקוריאן כן מאפשר זאת, ובקלות רבה אשר מושכת רבים אל השימוש בו.

הקוריאן הוא חומר פולימרי היגייני במיוחד, שכן הינו אנטי-בקטריאלי דוחה חיידקים. על כן, ובמיוחד כאשר מדובר על בחירה בכיור העשוי מחומר זה, זהו יתרון מובהק לעומת חומרים חלופיים בשוק כגון שיש וקרמיקה. יתרון נוסף של השימוש בכיורי קוריאן הוא העובדה כי החומר עמיד באופן מוחלט למים וכתמים, שריטות סכין וכן נוח מאוד לניקוי.

סוגי כיורי קוריאן

סוגי כיורי קוריאן

בין אם מדובר על כיורי קוריאן למטבח או לאמבטיה, מגוון הדגמים העומד בפניכם הוא עצום.

בשוק קיימים עשרות רבות של דגמי כיורים עשויים קוריאן, בצבעים ובצורות מגוונת, אך עם זאת יש לזכור כי במידה ולא הצלחתם לאתר דגם התואם את רצונכם באופן מלא, הכוח בידיים שלכם! כאמור, הוורסטיליות הרבה המתלווה לשימוש בחומר הקוריאן היא המאפשרת לכם ליצור את הכיור בצורה ובצבע עליהם אתם חולמים.

כיורי קוריאן לאמבטיה
כיורי קוריאן למטבח