עיצוב הבית בעזרת שיש קוריאן יקבע את הטון ויצור עבורכם מרחב, שיבטא את האישיות שלכם וגם את הטעם האסתטי האישי שלכם. בין אם תעצבו משטח עבודה משיש קוריאן למטבח, חיפוי קיר מקוריאן או כיור קוריאן לאמבטיה, תוכלו להעשיר את החללי הבית שלכם במבחר גוונים ועיצובים כיד הדמיון.

הקוריאן נותן דרור ליצירתיות

מכיוון שהקוריאן מתאפיין בגמישות, ניתן לעצבו בכל צורה, ולקבל מוצר מוגמר במקשה אחת. להבדיל מהשיש הרגיל, שמגיע בדרך כלל כלוחות, שלא ניתן לעצב לפי דרישה, את הקוריאן ניתן ללטש, לעגל ולהתאים לרצונות הלקוח ולדרישות בשטח, כך שאם חלמתם על אמבטיה עם דפנות מעוגלות וגימורים מיוחדים, הבחירה המתבקשת עבורכם היא רק קוריאן לאמבטיה.

מכיור קוריאן לאמבטיה ועד לאי ומשטחי עבודה למטבח

הקוריאן מתאים במיוחד לחדרי האמבטיה ולמטבח מכמה סיבות:

  1. זהו מצע סטרילי שלא מעודד התרבות של בקטריות, חיידקים ועובש. על ידי תחזוקה מינימלית ושימוש בחומרי ניקוי רב תכליתיים, תוכלו לשמור על חיפוי הקירות, משטחי העבודה, הכיורים, האמבטיות והשולחנות שלכם היגייניים ונקיים.

  2. הקוריאן שומר על מראהו ואיכותו לאורך שנים רבות. הוא עומד במבחן הזמן, ואף חסין בפני טמפרטורות גבוהות, שמאפיינות את המטבח בעת הבישול או בלחות המאפיינת את חדר האמבטיה.

  3. קיימים מעל ל - 100 צבעי קוריאן מודרניים לבחירה, כך שלכל עיצוב בכל חלל ניתן להתאים את הצבע לפי דרישה. בנוסף, ניתן להדפיס על גבי הקוריאן איורים לפי בחירה, מה שמשדרג כל משטח, והופך אותו לייחודי עוד יותר.

  4. הקוריאן הוא חומר שעומד בכל תקני האש, הבטיחות והבריאות, מה שהופך אותם למומלצים במיוחד.

  5. הקוריאן עמיד בפני נזקים ושחיקה, אינו רעיל ואינו מעודד תגובות אלרגיות.

לא רק לבתי מגורים

הודות ליתרונותיו הרבים, שיש קוריאן הפך לפופולרי בקרב אדריכלים, מעצבים ואנשי מקצוע שונים. גם בשוק הפרטי וגם בשוק העסקי והמוסדי רבים נחשפים לאיכותו, והביקוש לו עולה בהתמדה. הקוריאן מתאים גם לדלפקי קבלה, למשטחים סטריליים בבתי חולים ובקליניקות, במטבחים מוסדיים, במסעדות ובתי קפה, במרחבים ציבוריים, מוזיאונים ועוד.

שימושים נוספים

בקוריאן ניתן לשלב מוטות תלייה עשויי אלומיניום, שמאפשרים תלייה של חפצים, אלמנטים ודקורציות, מה שמוסיף לשימוש בהם לחיפוי הקירות יתרון נוסף. ניתן לשלב בהם מוטות לתליית מגבות בחדר האמבטיה, סינרים במטבח או פריט דקורטיבי על הקיר הצמוד לשולחן האוכל. המוטות אינם בולטים כלפי חוץ ולא מוגבלים במידותיהם.

הודות לגמישות החומר, משטח קוריאן יכול להתחבר לחיפוי בצורה מעוגלת על ידי הגבהה ברדיוס. מומלץ לחבר כיור קוריאן לאמבטיה או למטבח עם חיפוי הקיר באופן חלק וללא חיתוכים ולהימנע מהצטברות חיידקים בפינות ובמעברים.

בעיצוב משטח עבודה למטבח ניתן להתקין בקוריאן חמסיר עם מוטות נשלפים, שמשמש להנחת סירים חמים צמוד לכיריים.

דלתות עשויות קוריאן יעניקו לחדר האמבטיה ולמטבח שלכם מראה נקי, אלגנטי ואחיד במבחר גוונים וטקסטורות לפי דרישה.