משטחי קוריאן

קוריאן הוא משטח אקרילי איכותי ועמיד המיוצר על ידי חברת דופונט. זהו חומר גלם מועדף ופופולרי כיום בקרב אדריכלים, מעצבי פנים, חברות בניה ושיפוצים. הקהל הישראלי אוהב את משטחי העבודה העשויים מקוריאן, מעבר לכך יש עוד שימושים רבים לקוריאן כגון כיור קוריאן לאמבטיה, חיפויי קיר, ושלל פריטים נוספים לעיצוב הבית. אחד השימושים העיקריים הוא משטחי קוריאן לאמבטיה ולמטבח הביתי. משטחי קוריאן מגיעים בשלל גוונים וטקסטורות לבחירה, הם עמידים במיוחד, קל לנקות אותם והם מעניקים תחושה של יוקרה ואלגנטיות.

קוריאן לעיצוב חדר אמבטיה יוקרתי ונעים לעין

משטחי קוריאן מיוצרים ומשווקים בעובי 6 מ"מ, 12 מ"מ ו-19 מ"מ. זהו משטח עבודה עמיד ובלתי חדיר המאפשר קשת רחבה של עיצובים, לכן הקוריאן הפך לחומר גלם פופולרי בקרב מעצבים ואדריכלים. עיצוב חדר האמבטיה באמצעות משטחי קוריאן מאפשר לכם להגשים חלומות וליהנות מעיצוב יוקרתי ומותאם אישית. לוחות קוריאן מוצעים במגוון צבעים חלקים או עם דוגמאות וטקסטורות מעניינות. כדי להשלים את עיצוב חדר האמבטיה מומלץ לבחור גם כיורים וחיפויי קיר מקוריאן.

יתרונות רבים

לקוריאן יתרונות רבים בהשוואה למשטחי עבודה וחומרי גלם אחרים לעיצוב חדרי אמבטיה ומטבחים. זהו חומר גלם איכותי ועמיד במיוחד, שאינו סובל מדהיית צבעים עם השנים, ולמעט ניקיון שוטף אין צורך בתחזוקה. עם זאת, כדי לחדש את המראה הטבעי של משטחי קוריאן, כיורים וחיפויי קירות, מומלץ ללטש את המשטחים אחת לכמה שנים, עדיף בעזרת איש מקצוע מנוסה.

כיום, באמצעות קוריאן ניתן לעצב חדרי אמבטיה, מטבחים וחללים נוספים בבית, בעסק ובמבנה. באמצעות קוריאן ניתן לייצר ולחפות רהיטים, ליצור נישות מעוצבות בסלון ובחדרי השינה וזהו חומר גלם מומלץ גם בעיצוב משרדים ובתי עסק שונים.     

עיצוב חדר האמבטיה: מחיפוי קירות ועד כיור קוריאן לאמבטיה..

כאשר מתכננים לחדש את עיצוב חדר האמבטיה כדאי לבחור בקוריאן בגלל המראה היוקרתי, שלל אפשרויות העיצוב ומבחר הגוונים והטקסטורות. קוריאן הוא משטח עמיד וחזק לאורך זמן, הוא מתאים במיוחד לסביבה רטובה המאפיינת חדרי אמבטיה ומטבחים. זהו חומר גלם איכותי בעל יתרונות רבים, ובגלל המראה האסתטי רבים בוחרים בו לעיצוב חדר האמבטיה.

מי שמעוניין בחדר אמבטיה יוקרתי ובעיצוב ייחודי, יכול לעצב את חדר הרחצה באמצעות חיפויי קירות מקוריאן, בשילוב כיור קוריאן לאמבטיה, אגנית למקלחון וכיור מקוריאן. תכנון נכון ומקצועי מאפשר להפוך את חדר האמבטיה לחלל מעוצב ומדהים ביופיו.

ראוי לציין כי משטחי קוריאן מחוברים באמצעות דבק חזק וייעודי, הדבק הופך את המשטחים המחוברים זה לזה למשטח אחיד ואטום לחלוטין, לכן לא סובלים ממפגעי עובש ופטריות בחדר האמבטיה או במטבח, זהו יתרון חשוב נוסף, לכן אין זה פלא כי יותר ויותר מעצבים ולקוחות פרטיים בוחרים בקוריאן לעיצוב חדרי האמבטיה והמטבחים בביתם.