קוריאן למטבח כיורים ומשטחים

עומדים לשפץ את ביתכם? או אולי אפילו אתם לקראת מעבר לבית חדש? ראשית, מזל טוב! שנית, אנו בטוחים כי לבטח נתקלתם במושג החם ביותר בתחום העיצוב – ה-"קוריאן". הכוונה היא לחומר פולימרי ייחודי הבונה לעצמו במהירות הולכת וגוברת שם כתחליף לחומרים ותיקים ומוכרים בתחום עיצוב הבית כדוגמת הקרמיקה והשיש. בעבר חברה אחת (דופונט) החזיקה בפטנט לייצרו, אך מאז שפג הפטנט חברות רבות מייצרות ומשווקות אותו. למעשה מדובר על משטח ציפוי קשיח ועמיד במיוחד, שאינו חדיר למים, בו ניתן לעשות שימוש רחב כאלמנט עיצובי (אך לא רק – נסביר בהמשך) לכל חדרי הבית.

קוריאן? היתרון המובהק הוא ללא ספק וורסטיליות!

היתרון הגדול של השימוש בחומר זה הוא האפשרויות הגדולות (למעשה, כמעט בלתי מוגבלות) הטמונות בו. החל ממשטחי קוריאן לחיפוי קירות, וכיורים. קוריאן למטבח ואף לאמבטיה, בהחלט נראה כי מדובר על מהפכה של ממש בתחום עיצוב הבית. הוורסטיליות הגדולה הטמונה בשימוש בקוריאן היא עצומה ובאה לידי ביטוי בעבודה כי ניתן להתאימו למגוון גדול של סגנונות עיצוב (בין אם אתם חובבי מראה נקי וחדש או נוטים יותר לכיוון וינטאג'), וכן בזכות מגוון הצבעים הרחב בהם ניתן לקבל את החומר. בהחלט ניכר כי הקוריאן מאפשר לבעלי הבית לשוט (סליחה, לטוס!) בדמיונם וליצור את בית חלומותיהם, תוך כדי הביטחון מהשימוש בחומר איכותי, וכזה העמיד בפני חתכים וכתמים. בנוסף, חשוב לציין כי המשטח מאוד נוח לניקוי ובכך מאפשר לשמור לאורך זמן על מראה חדש כביום ההתקנה.

הגיע הזמן להכיר – כיורי קוריאן למטבח

הפיתוח החדש ביותר הנוגע לחומר זה הוא השימוש בו ככיור למטבח או לאמבטיה. בנוסף לשימוש בחומר כחיפוי קיר, ניתן לראות בשוק מגוון הולך וגדל של כיורי קוריאן למטבח איכותיים ובעלי מראה נקי ומרשים. שוב, ובעקבות העובדה כי הקוריאן הינו דינאמי, ניתן ליצור כיורים בעיצוב אישי, ייחודיים ובעלי מראה התפור באופן מושלם לצרכיו של הלקוח. האוניברסליות הכה מאופיינת של הקוריאן באה לידי ביטוי גם אל תוך עולם הכיורים, שכן מאפשרת ליצור כיורי קוריאן עגולים, כפולים, מרובעים ובמילים פשוטות - כל צורה אשר עולה ברוחכם.

משטחי קוריאן למטבח

ניכר כי השימוש בשיש או קרמיקה כמשטחי עבודה למטבח הולך ופוחת, ואלו מפנים את מקומם למשטחי קוריאן למטבחים מעוצבים. הסיבה לכך הינה נוחות לצד הוורסטיליות הגדולה שבצד השימוש בחומר. בשונה מן השימוש בשיש, שהינו כבד ומורכב יותר לעיבוד, קוריאן מאפשר יצירה של משטחים היגייניים אשר ניתן להתאימם באופן מושלם לצרכיו האישיים של הלקוח. בנוסף לעובדה כי השימוש בחומר מאפשר לכם לשחרר את דמיונכם לחופשי, משטחי קוריאן למטבח מאפשרים ניקוי נוח ומהיר יותר. נתונים אלו הם אשר מאפשרים לקוריאן לטפס במהירות ובביטחון אל פסגת ההעדפה של רבים בבואם לבחור את החומר בו יעשו שימוש בשיפוץ או בניית ביתם החדש.