קוריאן מתאים גם לשימוש בעסקים

קוריאן הוא משטח אקרילי המיוצר מחומרים מתקדמים באמצעות טכנולוגיות ייצור חדשניות, החומר הומצא על ידי כימאי בחברת דופונט האמריקאית. בתחילת שנות ה-70 של המאה הקודמת החברה החלה לייצר משטחי קוריאן בעובי 6 מ"מ, 12 מ"מ ו-19 מ"מ, בשלל גוונים וטקסטורות. משטחי עבודה ופריטים נוספים לעיצוב הבית והעסק (כיורים, ריהוט, חיפוי קירות ועוד) המיוצרים מקוריאן מבטיחים מראה אסתטי ויוקרתי, עיצוב שובה לב, עמידות גבוהה לאורך זמן ותחזוקה פשוטה וקלה. לכן, אין זה פלא כי משטחי קוריאן הפכו לבחירה המושלמת בקרב מעצבי פנים ואדריכלים. קוריאן מתאים גם לשימוש בעסקים וניתן למצוא אותו במשרדים, מסעדות, ברים, חברות הייטק, מתחמי נופש ופנאי, בתי קולנוע ועוד.

משטח עמיד וסטרילי

משטחי קוריאן מתאימים גם לעסקים, שכן הם עמידים במיוחד ומעניקים תחושה של יוקרה. קל לעצב את העסק באמצעות משטחי קוריאן, ניתן לחפות קירות במשרד, לתכנן מטבחון עם משטח עבודה וכיור מקוריאן, לעצב חדרי שירותים בעסק וליצור רהיטים איכותיים ועמידים כמו דלפק עבודה, לרבות דלפק של ברים לשימוש במסעדות, פאבים ובתי קפה, דלפקים מעוצבים במתחמי בתי קולנוע, דלפקי מכירה בחנויות ועוד.

כאשר מתכננים עיצוב חדש בעסק כדאי לבחור משטחי קוריאן כחומר גלם מרכזי. יש קשת רחבה של אפשרויות עיצוב מאחר שמשטחי קוריאן מגיעים בשלל גוונים וטקסטורות. חשוב לדעת כי משטחי קוריאן מודבקים זה לזה בדבק חזק היוצר משטח אחיד ועמיד במיוחד, צורת ההדבקה המיוחדת מבטיחה עמידות גבוהה יותר ומניעת התפתחות כתמי עובש ופטריות בנקודות החיבור.

שלל אפשרויות עיצוב

קוריאן לעסקים משתלב כמו כפפה ליד, שכן הוא פותח קשת רחבה של אפשרויות וסגנונות לעיצוב המשרד או העסק. בעסקים רבים נעשה שימוש במשטחי קוריאן, הן לצורך חיפוי קירות והן לצורכי עיצוב חללי הפנים, משטחי עבודה, דלפקים מעוצבים ועוד. כאשר מחפשים משטח פרמיום לעבודה, מומלץ לבחור בקוריאן, בגלל עמידות החומר, עיצוב שובה לב, מראה אסתטי ומחיר משתלם.

אמנם, בתחילת הדרך נעשה שימוש במשטחי קוריאן בעיקר לצורך ציפוי משטחי עבודה במעבדות, את הקוריאן הניחו על משטח המיוצר מלוח MDF כדי להגיע לעובי הרצוי. משטח עבודה מקוריאן המיועד לעסקים מיוצר לרוב בעובי של 12 מ"מ ומתחתיו מניחים בסיס מ-MDF בעובי 26 מ"מ, על מנת שמשטח העבודה יהיה בעובי הסטנדרטי של 38 מ"מ.

חיפויי קירות מקוריאן לעסקים לרוב עשויים משכבה אקרילית בעובי 6 מ"מ, קל ליישם את אריחי החיפוי בעסק וניתן לעצב את החנות, המשרד או כל עסק אחר בהתאם לדרישות הלקוח ותוכנית האדריכל או מעצב הפנים.  

משטחי קוריאן עמידים ואיכותיים

קוריאן הפך לבחירה המועדפת של אנשי המקצוע, הוא מתאים במיוחד לעיצוב עסקים ולפרויקטים כמו דלפקים בחנויות ומשרדים, משטחי עבודה סטריליים ועמידים בפני חום, מים, שריטות ועוד. משטחי קוריאן משדרגים את עיצוב העסק ומבטיחים עמידות גבוהה ותחזוקה קלה ופשוטה. קל לנקות את משטחי העבודה מקוריאן, ואחת לכמה שנים ניתן ללטש אותם על מנת להחזיר עטרה ליושנה וליהנות ממשטח העבודה עוד שנים ארוכות.

מקוריאן אפשר לייצר כיורים מעוצבים ויוקרתיים לעסק, חיפויי קירות בשלל גוונים חלקים או עם טקסטורות מעניינות, משטחי עבודה עמידים וסטריליים, דלפקים בשלל עיצובים לבחירה, ואפשר גם לחפות רהיטים וליצור נישות מעוצבות. למעשה, יש קשת רחבה של אפשרויות עיצוב באמצעות משטחי קוריאן לעסקים, לכן כדאי לפנות לחברה המתמחה בעיצוב קוריאן וליהנות מפתרונות מותאמים אישית ומעיצוב יוקרתי בעסק.