זה הזמן להפסיק להתלבט בין שיש קוריאן או קיסר ולבנות את המטבח שתמיד חלמתם עליו

בשעה טובה החלטתם לשפץ את המטבח שלכם. זהו צעד מבורך, משום שלמטבח יש תפקיד משמעותי בכל בית והוא משמש גם כחדר רב-שימושי שמבצעים בו מספר רב של פעולות, לעיתים קרובות במקביל וגם חדר בעל קונוטציות רגשיות עוצמתיות, שכן יוצרים בו ארוחות, טעמים וחוויות משותפות. השילוב הזה, בין ההיבט הרגשי לאלמנטים הפרקטיים, מחייב את המטבח להיות מעוצב בצורה מושלמת, כזו שגם תביא בחשבון הנדסת אנוש מתוחכמת וגם תהפוך אותו לפאר האסתטיקה הביתית. רוב האנשים מתלבטים בין שיש קוריאן או קיסר עבור המטבח שלהם וזאת על אף שלמוצר קוריאן למטבח יש כמה יתרונות משמעותיים על-פני שיש קיסר והוא הבחירה המועדפת לא רק על-ידי לקוחות פרטיים, אלא גם על-ידי בכירי מעצבי הפנים בארץ.

כשמבינים מהו שיש מסוג קוריאן, מבינים שזוהי הבחירה הטבעית

שיש קוריאן הוא בעל כמה תכונות ייחודיות, שהופכות אותו למוצר האידיאלי עבור כל מטבח ביתי, סטייליסטי והיגייני:

  1. הוא מגיע במבחר צבעים וטקסטורות, מהם ניתן לבחור בהתאם לטרנדים השולטים בתחום וכמובן בהתאם לטעם האישי שלכם. התוצאה היא חסרת פשרות וגורמת לכל מטבח להיראות כאילו נלקח הישר מדפי מגזינים יוקרתיים לעיצוב.
  2. התחזוקה של השיש פשוטה מאוד ואת רוב התיקונים בו ניתן לבצע לבד, באמצעות חומרים נגישים לכל. נזקים חמורים יותר דורשים בדיקה ומעורבות מקצועית אך לשם כך יש לכם גיבוי של חברת אפוס קוריאן. החברה מעניקה אחריות על השיש ותשלח אליכם איש מקצוע מטעמה, המומחה בתיקונים ושחזור מראה השיש כך שהנראות המרשימה שלו לא נפגמת ואתם ממשיכים ליהנות מעיצוב מרהיב.
  3. ניקוי משטח השיש בשגרה הינו פשוט וקליל ומתבצע באמצעות חומרי ניקוי ביתיים, זמינים ולא יקרים, אליהם מגלה השיש עמידות והם מסייעים בשמירה על ההיגיינה ורמות תברואה גבוהות.
  4. בנוסף, השיש מגלה עמידות למגע של סכינים וטמפרטורות גבוהות עד 100 מעלות ולכן, ניתן לחתוך עליו כל סוג של מזון כולל בשר ולהניח עליו סירים חמים. כל אלו מקלים על העבודה במטבח והופכים אותה לקלילה ונעימה.

היתרונות של השיש – עכשיו גם בכיורים

התכונות הנפלאות של שיש קוריאן לא מתחילות ונגמרות במשטח העבודה עצמו, אלא באות לידי ביטוי בצורה נהדרת גם בכיורים למטבח מבית אופוס קוריאן. גם במקרה הזה, אלו המוצאים את עצמם מתלבטים בין שיש קוריאן או קיסר, יגלו כי הקוריאן מציע להם וורסטיליות רבה יותר בעיצוב ועמידות גבוהה יותר של חומר הגלם. כיורים הבנויים מקוריאן מאפשרים לכם ליהנות מעיצוב בהתאמה אישית בצורתו הטהורה ביותר ואם לדייק – ניתן לבנות כיור בכל צורה העולה על רוחכם. זאת לצד רמות הסניטציה הגבוהות של החומר הפוליאמורי, שהופכות אותו לאידיאלי עבור כיורי מטבח הנוטים להתלכלך משמעותית בזמן העבודה והבישול. לכן, בסיכומו של דבר ברור שאין כלל התלבטות ושיש קוריאן הינו הבחירה המועדפת עבור שיש מעוצב ועמיד וכיורים חזקים ונקיים, מוצרים אשר ילוו אתכם במשך שנים רבות ויהפכו את המטבח שלכם לחדר המרכזי והאהוב ביותר בבית.

שיש קוריאן הבחירה הכי טובה למבטח שלך